Termin “chirurg plastyk” rozpoczął od kilku lat własne życie. Obejmuje grupę lekarzy, którzy nie posiadają specjalizacji z chirurgii plastycznej. Właśnie z tego powodu tworzymy portal chirurgii plastycznej. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: “Dlaczego specjaliści chirurgii plastycznej nie wykonują zabiegów z innych dziedzin chirurgii? Odwrotnie – dlaczego lekarze innych specjalizacji z coraz większą swobodą wykonują zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej zarówno te operacyjne jak i nie? Naturalnie świadczy to o ich rzetelności oraz etyce lekarskiej. Głównie jednak stwarza olbrzymie zagrożenie dla Państwa pod względem bezpieczeństwa, jak również końcowego efektu operacji lub zabiegu.

po co powstaje portal chirurgii plastycznej?

Powstajemy po to, aby wspierać Państwa w dostępie do najświeższych informacji z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jednocześnie zależy nam na jasnym komunikacie, którzy lekarze w Polsce są specjalistami chirurgii plastycznej. Specjalizacji, w której zdobywają doświadczenie latami. W której ciągle muszą się rozwijać. Będziemy systematyzowali, kto i w których klinikach wykonuje konkretnie dane operacje i zabiegi.

od kiedy będziemy dostępni?

Poświęcimy najbliższe miesiące na przygotowanie rzetelnych, przejrzystych i merytorycznych treści. Nawiążemy współpracę z chirurgami plastykami oraz z klinikami chirurgii plastycznej. Tworząc rzetelny portal liczymy na zaufanie przyszłych pacjentów oraz specjalistów chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna jest odrębną samodzielną specjalizacją.

Share Button